6 důvodů proč MUOWO

 1. 1. Vlastní design

 2. Můžete být designérem sám sobě, jen pod taktovku profíka. Váš dres může vypadat tak, jak si jej představujete. Ve všech ohledech. Návrh jen doladíme podle střihu. Aby vše hrálo dohromady. Neplatíte ani korunu navíc. MUOWO je styl. A ten je součástí nákupu.
 3.  
 4. 2. Střih na míru

 5. Dres musí perfektně sedět. A to bez kompromisů. Víme, že každý má jinou postavu, a tak umíme střihy upravit opravdu na míru. Abyste měli jistotu, že vám dres sedne, zasíláme zdarma zkušební sady dresů. MUOWO dres vám padne, opravdu padne.
 6.  
 7. 3. Kvalita zpracování

 8. Každý dres prochází rukama pečlivých švadlen. Nešetříme na nitích pro šití ani na materiálech. Komu už na levné konfekci praskl dres ve švu, ví, o čem to je. MUOWO je kvalita.
 9.  
 10. 4. Česká výroba

 11. Dresy vyrábíme kompletně v České republice. A to v Brně. Podporujeme místní pracovní trh a sázíme na zlaté české ruce. MUOWO is made in Brno.
 12.  
 13. 5. Dodací lhůty

 14. Nečekáte dlouho. Dresy vám dodáme do týdne podle množství a specifických úprav. Snažíme se vždy vyjít s termínem vstříc, ale nikdy za cenu snížení kvality. Zeptejte se na termín dodání vašeho dresu. Budeme se snažit vše vymyslet tak, abyste v MUOWU stáli na startu.
 15.  
 16. 6. Tradice a zkušenosti

 17. Při vývoji dresů už mnoho let spolupracujeme s vrcholovými sportovci mnoha odvětví. Dostáváme tak zpětnou vazbu od těch nejpovolanějších. Máte tak záruku, že dresy z naší dílny opravdu něco vydrží.

Máte představu?Pošlete nám kontakt, a my vám poradíme!