Design dresu

Pokud plánujete dres na míru, design je stejně důležitý jako střih, materiál či třeba velikost. Právě grafika celý dres podtrhne. Jak na to? S MUOWO máte dvě možnosti. Buď si design vytvoříte sami, nebo jej svěříte do rukou nám.

V první řadě se podívejte na šablony našich kolekcí. Ty si můžete stáhnout zde. Díky nim můžete vidět, jak bude váš vlastní design vypadat na dresu. Do těchto šablon pak můžete návrh designu zpracovat online nebo mohou sloužit jako předloha pro skicu vytvořenou ručně. Barvy pak budete vybírat ze vzorníků, kde najdete veškeré odstíny.

Co je potřeba dodat pro tvorbu designu?

Abychom vám mohli pomoci s designem vašeho dresu, potřebujeme od vás podklady. Nejčastěji to bývají loga, ale také grafika ve vektorovém tvaru (pozadí grafiky může být i bitmapa). Dále to bude text. Ideální je, když nám pošlete jeho rozložení do křivek, případně nám dejte vědět font textu. Jakmile máte veškeré podklady, stačí je poslat. Jen pozor, posílejte je tak, abychom je otevřeli v programech CorelDRAW, Adobe Illustrator, popřípadě v typech souborů, které tyto programy umí otevřít (tedy soubory s příponou CDR, AI, EPS, nezamčené PDF, SVG).

Pracujete s fotkami? Pak prosím dodejte fotky nebo pozadí grafiky v programu Adobe Photoshop. Ukládejte s příponou PSD, JPEG nebo TIF. Rozlišení by mělo být od 100dpi do 150dpi v měřítku M1:1. Loga, která budou dodána v graficky nepoužitelném formátu (JPEG, GIF, TIF, PNG, naskenovaná loga apod.), použijeme pouze jako předlohu pro překreslení do vektorového tvaru. Myslete na to, že pokud toužíte po specifické barevnosti log, musíte nám ji definovat na základě vzorníku Pantone.

Máte představu?Pošlete nám kontakt, a my vám poradíme!