Výroba vašeho dresu krok za krokem

Od poptávky k doručení

Máte už představu o vašem dresu? Stačí ji poslat. A my vám vytvoříme cenovou kalkulaci. Jakmile si vše odsouhlasíme, začínáme vám vyrábět dres na míru.

První, co budeme řešit, je velikost. Zadáte nám velikosti oblečení na základě půjčené zkušební sady. Pak následuje řešení barevnosti vaše dresu. Máme širokou paletu barev, se kterou se seznámíte díky vzorníku. Rozhodně si vyberete. Společně také vybereme materiál, který je ideální právě pro vás. Opět máme připraveny vzorky, takže žádný strach.

Společně vybereme ty nejlepší doplňky a výstelky, které má mít vaše výbava. Pak budete mít prostor pro případné další úpravy. Třeba i úpravu velikosti.

Dalším krokem je platba zálohové faktury. A dodáváte nám grafické podklady, loga, nebo jen vaše představy. Záleží na vás. Tento krok rozhodne o designu dresu.

Potom, co nám dodáte podklady, začínáme důkladně pracovat na designu dresu. A společně s vámi si vše schvalujeme. Poté dostanete zkušební nátisk designu na vybraném materiálu. A přichází finální schválení.

Po vašem schválení začínáme hned pracovat na výrobě dresu. Zbývající část faktury doplácíte při předání zboží.

Máte představu?Pošlete nám kontakt, a my vám poradíme!